Przygotuj Hondę do zimy w serwisie JKK MOTO

dodano: 05.11.2020

Zima to najgorsza pora roku dla samochodów. Niskie temperatury, śnieg, błoto i sól drogowa nie wpływają pozytywnie na kondycję naszych aut. Same warunki do jazdy bywają ciężkie, nawet na krótkich trasach. Warto zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych podróżujących. Jak to zrobić? Warto skorzystać z usługi Video Kontroli za jedyne 99 zł! 

 

W ramach kontroli przeprowadzonej przez wykwalifikowanego serwisanta Honda JKK MOTO powstanie film video, pokazujący kondycję pojazdu i ewentualne prace, które należy wykonać, by poprawić stan samochodu. Film jest przesyłany jest do użytkownika pojazdu. Przesłana zostaje także wycena części i prac serwisowych do wykonania. W obecnych czasach, to także bezpieczny sposób na weryfikację kondycji swojego auta - Klient nie musi być obecny podczas serwisu, ponieważ otrzymuje gotowy film dokumentujący kontrolę!

 

Aby wyświetlić film z kontroli wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do Internetu, takie jak komputer, smartfon czy tablet.

Na podstawie przesłanych przez naszego serwisanta informacji, podejmą Państwo decyzję jakie naprawy zostaną wykonane przez serwis Honda JKK MOTO Katowice.

 

Dla zdrowia i bezpieczeństwa użytkowników pojazdów, ozonowanie wnętrza auta zostanie wykonane gratis! W serwisie JKK MOTO Wasze bezpieczeństwo to dla nas priorytet!

 

Przez zbliżającą się zimą polecamy także:

  • Filtry kabinowe antyalergiczne 4-warstwowe od 189zł
  • Piórka wycieraczek od 85 zł
  • Dywaniki gumowe od 199 zł
  • Taca bagażnika od 199 zł
  • Akumulatory od 430 zł

Zapraszamy do serwisu Honda JKK MOTO, gdzie kompleksowo przygotujemy Wasze auto do zimy!