Hybrydowa Honda HR-V jadąca w wiejskim terenie

Honda HR-V. Poczuj energię.

Poznaj zupełnie nową Hondę HR-V. Pełną energii, samoładującą się hybrydę, która dzięki wyjątkowemu i inteligentnemu układowi napędowemu e:HEV zapewnia prawdziwą frajdę z jazdy. Ten efektowny SUV o stylistyce sportowego coupe czerpie technologię ze świata F1, dzięki czemu do każdej podróży wnosi werwę, witalność i wszechstronność.

Nasza HR-V to pełna hybryda, która w przeciwieństwie do łagodnych hybryd zapewnia nowemu pokoleniu świadomych ekologicznie kierowców prawdziwą radość z dynamicznej jazdy.

Hybrid selfcharging

Zalety pełnej hybrydy

Piękno układu e:HEV Hondy polega na tym, że nasze pełne hybrydy mogą pracować na cichym zasilaniu elektrycznym, czego nie potrafią łagodne hybrydy. Używając jedynie prądu, nowa HR-V oferuje fantastyczne osiągi i realną ekonomikę eksploatacji.

Fuel efficiency icon

Brak konieczności podłączania do źródła zasilania

Pełne hybrydy Honda e:HEV same się ładują, odzyskując energię uwalnianą przy hamowaniu. Samochód nie wymaga podłączania do sieci elektrycznej, nie trzeba więc w domu instalować kłopotliwego punktu ładowania.

5 year warranty Icon

Supersprawny napęd

HR-V może przejechać na pełnym zbiorniku paliwa nawet 740 km*, emitując przy tym zaledwie 94g/km CO2* bez uszczerbku dla komfortu ani osiągów. *Data WLTP dla modelu HR-V.

alt

Spokój ducha

Energia z akumulatora nie tylko zasila silniki elektryczne dające samochodowi jego imponujące osiągi, ale również obniża koszty eksploatacji. Wysoka jakość całej konstrukcji jest potwierdzona 5-letnią gwarancją z limitem 100 000 kilometrów*. *W zależności od tego, co nastąpi pierwsze.

W trybie elektrycznym samochód napędzany jest przez silnik elektryczny napędowy, który czerpie energię zmagazynowaną w pojemnym akumulatorze litowo-jonowym. Tryb EV zapewnia natychmiastowe przyspieszenie oraz bezszelestną i bezemisyjną jazdę.

W trybie hybrydowym uruchomione są silniki elektryczne i jednostka benzynowa. Silnik benzynowy napędza silnik elektryczny pracujący jako generator, który wytwarza energię elektryczną i przekazuje ją do silnika elektrycznego napędowego, a ten przekazuje napęd na koła. Nadwyżka wytworzonej energii przekazywana jest do akumulatora.

W trybie silnika spalinowego, jak sama nazwa wskazuje, to silnik benzynowy bezpośrednio napędza koła przy załączonym sprzęgle blokującym. Tryb ten używany jest przy jeździe ze stałą, wysoką prędkością.

Hamowanie rekuperacyjnje (odzyskowe) zamienia energię mechaniczną toczących się kół w energię elektryczną i magazynuje ją w akumulatorze do późniejszego wykorzystania przy ponownym przyspieszaniu.

Przycisk HR-V e-HEV

Jasno o hybrydach

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o napędzie hybrydowym e:HEV i zobaczyć, czym się różni od łagodnej hybrydy lub hybrydy z możliwością ładowania z gniazdka, dotknij przycisku poniżej.

Przyjrzyj się z bliska

Nadwozie

*Na zdjęciu widać wybrany kolor. W celu zapoznania się z pełną gamą opcji kolorystycznych skorzystaj z konfiguratora lub obejrzyj broszurę.
*Na zdjęciu widać wybrany kolor. W celu zapoznania się z pełną gamą opcji kolorystycznych skorzystaj z konfiguratora lub obejrzyj broszurę.
  • Premium Sunlight White Pearl (dostępny z czarnym dachem dla wersji Advance Style) 3 000 PLN
  • Premium Crystal Red Metallic 3 000 PLN
  • Crystal Black Pearl (dostępny ze srebrnym dachem dla wersji Advance Style) 3 000 PLN
  • Platinum White Pearl 3 000 PLN
  • Meteorid Grey Metallic (dostępny z czarnym dachem dla wersji Advance Style) 3 000 PLN
  • Sand Khaki Pearl (dostępny z czarnym dachem dla wersji Advance Style) W standardzie
  • Midnight Blue Beam ze srebrnym dachem (dostępny tylko dla wersji Advance Style) 3 000 PLN

Wnętrze

*
*
  • Czarna materiałowa Standard dla Elegance
  • Łączona skóra syntetyczna (czarna) / materiał (czarny) Standard dla Advance
  • Łączona skóra syntetyczna (jasnoszara) / materiał (czarny) Standard dla Advance Style

Poznaj w realistycznej symulacji

Prezentacja Hondy HR-V w rzeczywistości rozszerzonej to jak poruszanie się w prywatnym salonie, gdzie można dokładnie obejrzeć wybrany model. Na zwykłym smartfonie lub tablecie można przełączać między oglądaniem wnętrzna i nadwozia, przybliżać, obracać oraz zmieniać kolory.

Pozwólcie nam zademonstrować

Obejrzyj poniższe filmy, aby zobaczyć na własne oczy nową hybrydę, Hondę HR-V e:HEV.

Technologia Full Hybrid Technologia e:HEV zastosowana w HR-V obejmuje inteligentny system napędu Multi-Mode, który zapewnia niespotykaną płynność elektrycznego układu napędowego.

Osiągi i bezpieczeństwo Hybrydowe osiągi sprawiają, że jazda modelem HR-V to prawdziwa przyjemność w każdych warunkach - w połączeniu z systemem Honda SENSING, każda podróż będzie bezpieczniejsza.

Stylistyka zewnętrzna i design wnętrza Pięknie wykończona wewnątrz i na zewnątrz Honda HR-V to nie tylko radość z jazdy, ale także możliwość dostosowania się na wiele sposobów do Twojego stylu życia.

Technologia i łączność w samochodzie Honda HR-V zapewnia zasięg w każdej sytuacji - wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Aplikacja My Honda+ oferuje szereg usług, które umożliwiają zarządzanie samochodem, gdy znajdujesz się z dala od niego.

Twoja Honda HR-V zawsze w zasięgu ręki

Aplikacja My Honda+ oferuje szereg usług, które umożliwiają zarządzanie samochodem, gdy znajdujesz się z dala od niego.

Nie musisz już nosić kluczyków ani pilota. Wystarczy, że użyjesz funkcji zdalnego sterowania w smartfonie, aby zablokować, odblokować lub uruchomić samochód albo zamknąć i otworzyć okna.

System pomocy drogowej Hondy zapewni Ci dodatkowy spokój ducha, w dowolnym miejscu, do którego się udajesz. W przypadku kolizji lub awarii natychmiast skontaktujemy się z Tobą, aby zwiększyć Twoje poczucie bezpieczeństwa.

W aplikacji My Honda+ możesz wyznaczyć strefę wokół swojej Hondy HR-V przy użyciu funkcji geofencing.

Gdy samochód ją opuści, otrzymasz automatyczne powiadomienie. Jeśli nie pamiętasz, gdzie jest zaparkowana Twoja Honda HR-V, bo nie znasz okolicy, funkcja lokalizowania samochodu w aplikacji pomoże Ci go znaleźć.

Różnica tkwi w szczegółach

Który poziom wyposażenia odpowiada Ci najbardziej?

Wersje wyposażenia
Twój wybór
Główne funkcje
 
Widok z przodu z boku na Hondę HR-V

Elegance

Dla tych, którzy szukają podstawowych funkcji SUV-a, ale cenią sobie również komfort i możliwość korzystania z najnowszych technologii.
Honda CONNECT Pakiet Honda SENSING Inteligentny system rozprowadzania powietrza
Widok z przodu z boku na Hondę HR-V

Advance

Dla kierowców, którzy oczekują nieco więcej luksusu i elegancji.
Podgrzewana kierownica Monitorowanie martwego pola widzenia Czarne fotele z syntetycznej skóry i tkaniny
Widok z przodu z boku na Hondę HR-V

Advance Style

Dla kierowców poszukujących ciekawego wzornictwa, którzy jednocześnie oczekują zaawansowanych funkcji w modelu najwyższej klasy.
Pomarańczowe akcenty Dwutonowe lakierowanie Ładowarka bezprzewodowa
Dwoje dzieci bawiących się bezpiecznie wewnątrz hybrydowej Hondy HR-V

Czuj się bezpiecznie

Stworzony, aby zapewnić bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom, Honda SENSING to zestaw inteligentnych funkcji bezpieczeństwa, które informują Cię o niebezpieczeństwach.

Czy masz jakieś pytania?
Rozpocznij czat z ekspertem już teraz.

Wiemy, że wybór odpowiedniego samochodu wymaga dużo czasu i wysiłku. Dlatego mamy kilka sposobów aby skontaktować Cię z ekspertami będącymi w stanie udzelić Ci fachowej pomocy.

Alterantywnie, możesz uzyskać odpowiedzi na swoje pytania poprzez:

Honda