Gwarancja

Spędziliśmy dużo czasu dopracowując nasze samochody, dlatego jesteśmy przekonani, że będziesz z nich zadowolony. Większość ewentualnych nieprawidłowości obejmuje Gwarancja Podstawowa, która jest uznawana w większości krajów Europy Zachodniej.

Co obejmuje gwarancja?

Poniżej znajdziesz listę naszych gwarancji. Podejmujemy się nieodpłatnie usunąć wszelkie usterki zgodnie z Warunkami Gwarancji w książce serwisowej.

Gwarancja podstawowa

Stawiamy na niezawodność - jednak w przypadku awarii nieodpłatnie usuniemy wszelkie usterki wynikające z wad produkcyjnych, które wystąpią w ciągu pierwszych 3 lat eksploatacji lub przed przekroczeniem 100 000 km przebiegu, w zależności co nastąpi pierwsze.

Gwarancja na powłokę lakierniczą

Gwarantujemy nieodpłatne usunięcie śladów korozji wynikłych z wad produkcyjnych na zewnętrznym lakierowanym elemencie pojazdu w ciągu 3 pierwszych lat jego eksploatacji.

Gwarancja na układ wydechowy

Układ wydechowy jest zabezpieczony 5-letnią gwarancją, obejmującą efekty korozji perforacyjnej. Dotyczy to kolektora, rury wydechowej, tłumików i katalizatora. Gwarancja nie obejmuje osłon termicznych wokół katalizatora.

Gwarancja na korozję perforacyjną

Samochód jest objęty 12-letnią gwarancją na perforację blach nadwozia (tzn. przerdzewienie na wylot blach poszycia nadwozia od wewnątrz na zewnątrz) pojazdu. Gwarancja nie ma limitu kilometrów.

Gwarancja na elementy podwozia

Samochód jest objęty 10-letnią gwarancją, obejmującą efekty korozji perforacyjnej następujących elementów podwozia: wahacze, belki zawieszenia, wsporniki ramy pomocniczej i półosie.

Gwarancja IMA

System zintegrowanego wspomagania silnika (IMA)* jest objęty gwarancją na usterki wynikające z wad produkcyjnych przez okres:

  • 8 lat lub 160 000 km (w zależności co nastąpi pierwsze) w przypadku modelu Insight rok modelowy 2010 lub
  • 5 lat lub 100 000 km (w zależności co nastąpi pierwsze) w przypadku modeli CR-Z i Insight rok modelowy 2011.

Gwarancja i-MMD

Układ hybrydowy i-MMD (inteligentnego doboru trybu jazdy) jest objęty gwarancją na wady materiałowe lub produkcyjne przez 5 lat lub 100 000 km (w zależności co nastąpi pierwsze). Elementy układu objęte gwarancją: akumulator, moduł sterujący akumulatora, silnik elektryczny i sterownik, przetwornica DC-DC, generator, przewody wysokiego napięcia, przemiennik mocy.

Dodatkowa gwarancja

Program przedłużonej gwarancji umożliwia wydłużenie podstawowej gwarancji o 2 lata z limitem 300 000 km.

 

Szczegółowe warunki gwarancji są dostępne w ks. gwarancyjnej wydanej wraz z pojazdem.