Cała gama SUVów zaparkowanych razem nad jeziorem

Gama zelektryfikowanych SUVów Hondy

Poznaj gamę SUVów Hondy z napędami hybrydowymi, hybrydowymi z możliwością ładowania z gniazdka oraz całkowicie elektrycznymi. Wszystkie modele świetnie łączą praktyczność, przestronność i duży zasięg na jednym tankowaniu/ładowaniu. Poczuj radość z codziennej jazdy i zobacz, jak nasze SUVy łączą solidność konstrukcji i wysoką moc napędu z atrakcyjną stylistyką oraz przemyślanymi akcentami, które uwidaczniają naszą dbałość o szczegóły. 

Wybierz swojego SUVa już dziś!

Dlaczego warto się zdecydować na SUVa?

Określenie „Sports Utility Vehicle”, w skrócie „SUV”, można przetłumaczyć jako „samochód sportowo-rekreacyjny”. Oznacza to przestronne wnętrze i dużą przestrzeń bagażową. SUVy Hondy z założenia łączą dynamikę jazdy, paliwooszczędność i nowoczesne technologie, dzięki czemu świetnie nadają się zarówno do codziennych dojazdów po mieście, jak i rodzinnych wycieczek oraz wypadów w lekki teren.

 

Dlaczego warto kupić SUVa Hondy?

Zaparkowany SUV Hondy z otwartym bagażnikiem

Liczne schowki i możliwość konfigurowania przestrzeni bagażowej

Mocowania ISO FIX (I-SIZE) są łatwo dostępne na wszystkich miejscach tylnego siedzenia, a ilość miejsca bez problemu pozwala na zamontowanie fotelików ustawionych przodem i tyłem do kierunku jazdy. Możesz mieć pewność, że w Hondzie ZR-V dzieci zawsze będą podróżowały komfortowo i bezpiecznie. A jeśli potrzebujesz więcej miejsca na bagaże, wybierz Hondę CR-V z jej przesuwanymi tylnymi siedzeniami.

Czy wybierasz się na rodzinną wycieczkę czy też musisz przewieźć jakieś wielkogabarytowe rzeczy, SUVy Hondy zapewnią niezbędną przestronność i możliwość różnorodnej aranżacji wnętrza. Niektóre modele mają nawet relingi dachowe, do których można zamocować dodatkowy bagaż albo rowery na ten planowany wyjazd.

Zaparkowany SUV Hondy z otwartym bagażnikiem

Wysoki komfort

Honda dokłada wszelkich starań, aby podróż była równie przyjemna, jak sam cel podróży. Dlatego w naszych samochodach można znaleźć ergonomiczne fotele świetnie trzymające ciało, panoramiczne dachy* oraz luksusowe materiały wnętrza nadające niewymuszonej elegancji.

Na chłodniejsze dni przygotowaliśmy podgrzewaną kierownicę i fotele, natomiast podczas cieplejszej pogody wentylowane fotele przednie zwiększą odczuwalny komfort**. Ergonomiczne konstrukcje siedzeń oraz intuicyjnie rozplanowane deski rozdzielcze podnoszą przyjemność podróżowania, którą dodatkowo wzmacnia standardowa funkcja łączności ze smartfonem.

*Wyposażenie opcjonalne
**Rozwiązanie dostępne w wybranych modelach

Zaparkowany SUV Hondy z otwartym bagażnikiem

Świetne wyposażenie już w standardzie

Inteligentne i dynamiczne SUVy Hondy oferują nową jakość skomunikowania i rozrywki. Interfejsy Android Auto i Apple CarPlay pozwalają wygodnie podłączyć smartfony, aby korzystać ich aplikacji podczas jazdy na dużych dotykowych ekranach o przekątnej nawet 15 cali.

Łatwo też docenić wygodę elektrycznego sterowania tylną klapą, które bardzo ułatwia wkładanie i wyjmowanie bagaży.

Zaparkowany SUV Hondy z otwartym bagażnikiem

Bezpieczeństwo w standardzie

Każdy SUV ma w standardzie którąś wersję kompleksowego pakietu systemów bezpieczeństwa o nazwie Honda SENSING. Układy takie jak proaktywny system ograniczający skutki kolizji czy tempomat adaptacyjny z funkcją podążania przy niskiej prędkości odciążają kierowcę na bieżąco, natomiast system utrzymywania na pasie ruchu pilnuje, aby pojazd nie zajechał komuś przypadkowo drogi. Czujne oczy systemów ostrzegania o zbliżającym się pojeździe podczas cofania oraz zapobiegania zjeżdżaniu z pasa ruchu służą kierowcy dodatkową pomocą zwiększającą bezpieczeństwo podróży.

 Mały SUV Hondy — w pełni elektryczny

Poznaj gamę elektrycznych
samochodów Hondy

Elektryczne samochody Hondy są doskonałe do jeżdżenia po mieście. Usportowione, mocne, niezawodne i bardzo zwrotne, mają wszystkie cechy, jakich można oczekiwać od pojazdów o takim przeznaczeniu. Nawet gdy zechcesz wyjechać dalej, nie musisz się obawiać o zasięg, ponieważ elektryki Hondy brylują pod tym względem w swoich klasach. 

Często zadawane pytania

Jakiego typu SUVy produkuje Honda?

Honda oferuje zróżnicowaną gamę SUVów dostosowanych do różnych preferencji i stylów życia. Jest tu więc niezwykle popularna kompaktowa Honda HR-V, usportowiony średniej wielkości ZR-V z napędem pełnej hybrydy, jak i również w pełni elektryczny, kompaktowy model e:Ny1. Zwieńczeniem gamy jest legendarny już duży SUV, czyli CR-V, który dostępny jest do wyboru z pełną hybrydą i hybrydą plug-in.*

 

Jaka jest różnica między napędem 4x4 a napędem na wszystkie koła?

Napęd 4x4, czyli napęd na cztery koła, umożliwia kierowcom przełączanie między napędem na dwa i cztery koła, co idealnie sprawdza się w zróżnicowanym terenie. Z kolei napęd na wszystkie koła (AWD) automatycznie rozdziela moc na koła, które jej najbardziej potrzebują, zapewniając stałą przyczepność w różnych warunkach.

Czy hybrydowe SUVy nadają się do holowania?

Większość hybrydowych SUVów może holować inne pojazdy i przyczepy, chociaż zapotrzebowanie na moc niezbędną do ciągnięcia dodatkowego ładunku oznacza, że samochód będzie prawdopodobnie korzystał ze swojego tradycyjnego silnika spalinowego, a nie elektrycznego. Jednak nowa Honda CR-V Plug-in* ma specjalny tryb holowania, który pozwala samochodowi korzystać z zasilania akumulatorem elektrycznym podczas holowania ładunków o masie do 1500 kg.

*Dostępność modeli może się różnić w zależności od rynku.

 

* Dane dotyczące zużycia energii i emisji spalin na podstawie norm WLTP. Dane dotyczące zasięgu mogą nie odzwierciedlać rzeczywistych wyników jazdy, które zależą od szeregu czynników, zamontowanych akcesoriów (po rejestracji), warunków meteorologicznych, stylu jazdy i obciążenia pojazdu.

**Metoda VDA  

***Orientacyjne czasy ładowania podane wyłącznie w celach porównawczych, w optymalnych warunkach, takich jak temperatura około 25°C. Faktyczne czasy ładowania mogą się różnić w zależności od szeregu czynników, takich jak wiek, rodzaj, kondycja, obsługiwane szybkości ładowania oraz temperatura stacji ładowania i akumulatora, początkowy stan naładowania oraz warunki środowiskowe, takie jak temperatura otoczenia w miejscu ładowania. Ładowanie może się wydłużyć w chłodniejszej pogodzie oraz w sytuacjach, gdy temperatura akumulatora spowoduje aktywację różnych zabezpieczeń chroniących przed uszkodzeniem.

 

 

 

Gama SUVów zaparkowanych nad jeziorem

Chcesz ruszać po przygodę? Więc zaczynajmy.